Zděný byt 1+1 po rekonstrukci s příslušenstvím, Sudkov, 40 m2

20.12.2023

Hledáte menší byt bez nutných investic, který je připraven okamžitě k nastěhování? Jste mladý pár, jednotlivec nebo investor? Podívejte se tedy na naši novou nabídku na prodej bytu v obci Sudkov, která patří mezi vyhledávané lokality s ohledem na občanskou vybavenost a dostupnost na trasách Šumperk, Zábřeh.

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 se nachází v přízemí zděného bytového domu celkově o 7 bytových jednotkách. Byt je rovněž po čerstvě dokončené rekonstrukci a velkou výhodou je to, že je k dispozici včetně kompletního vybavení, přesně tak, jak je patrné z fotografií. Sbalíte tašku a můžete bydlet.

Kuchyňská linka je vybavena všemi standardními vestavnými spotřebiči, včetně myčky a indukční varné desky. V kuchyni se nachází také jídelní kout. Koupelna je osazena sprchovým koutem a součástí prodeje je také pračka. Plně vybavený obývací pokoj nabízí kromě televizoru a nábytkového vybavení také příjemný výhled do zeleně, chybí jen plné ptačí krmítko a o zábavu máte postaráno. Obývací pokoj je rozdělen na zónu určenou k odpočinku s manželskou postelí, v případě potřeby je možné instalovat vyvýšenou postel a využít a rozšířit tak i prostor, který vznikne pod ní. Dále zde najdete pracovní koutek a obývák s rozkládací sedačkou. Úložný prostor je řešen v rámci bytu prostornou šatnou, kam se vejde jak sezónní oblečení, tak další vybavení k pohodlnému provozu bytu.

Interiér je vkusně sladěný do bílé barvy, dřeva a černých prvků, včetně vodovodních baterií, obložek, nábytku, vypínačů a dlažby. Doladit pak už můžete přesně podle sebe.

Dům je připojen na obecní vodovod a kanalizaci, o vytápění bytu se stará klimatizační jednotka doplněná o podlahové vytápění a elektrický žebřík v koupelně. Měsíční náklady na provoz jsou cca 4.000 Kč.

Výhodou je také plechová kůlna, která se nachází za domem a prostorná půda, která má necelých 20 m2. Pozemek patří k bytovému domu a každý byt má na pozemku podíl, parkovat lze ve dvoře.

Pokud se vám byt líbí, zavolejte a domluvte si prohlídku, případně jsme vám k dispozici pro více informací.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 1.790.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA SUDKOV