Zděný byt 2+1, 42 m2, Sokolovská, Rýmařov - ZRUŠENO

17.03.2022

Nechcete bydlet ve velkém městě, ale na druhou stranu vesnický život taky není váš ideál? Co takhle horské městečko Rýmařov obklopené krásnou přírodou, jejíž horizont lemují vrcholky Jeseníků?

Právě v tomto městečku vám nabízím byt 2+1 o výměře 42 m2. Byt je situovaný na JZ a nachází se v přízemí revitalizovaného cihláku (zateplení a plastová okna). Jeho součástí jsou 3 vlastní sklepy, společná kolárna a kočárkárna. V bytě je nová elektroinstalace a zdravotechnika. Dům má vlastní plynový kotel, který teplo rozvádí do všech bytů. Voda je napojena z obecního řadu a odpady jsou vedeny do veřejné kanalizace. V domě je fungující SVJ. Dům má sdílenou TV anténu a internet je možný připojit přes telefonní linku.

Lokalita kolem bytu je klidná. Kousek od bytu je škola, školka, dětské hřiště, park a pěšky do centra Rýmařova je to necelých 500 m.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🙂

Budu se těšit na prohlídce! 🙋‍♂️

PENB: C

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 1.490.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


VIZUALIZACE BYTU


MAPA RÝMAŘOV