Zděný byt 2+1, 50 m2, 8. května, Šumperk

19.02.2024

Dobrá lokalita, poctivá cihla a univerzální dispozice 2+1. To jsou hlavní devízy bytu v osobním vlastnictví, který právě hledá nového majitele.

Byt se nachází v 1.NP (zvýšeném přízemí) zděného bytového domu na ulici 8. května, která patří v Šumperku k vyhledávaným lokalitám s ohledem na výbornou dostupnost služeb. Byt je převážně v původním stavu, v minulosti proběhly dílčí prvky rekonstrukce elektroinstalace, byla vyměněna plastová okna. Zbytek se bude odvíjet od požadavků nového vlastníka. V bytě se nachází prostorná kuchyně, kam se v pohodě vejde i jídelní stůl, dále dva pokoje s původními parketami, které po renovaci udělají určitě ještě dost parády. Pokoje jsou vzájemně průchozí, ale lze využívat také vlastní přístup do místností. Prostorově nadstandardní je také koupelna s úložným prostorem, toaletou a sprchovým koutem a vstupní chodba, která nabízí rovněž skladovací možnosti.

Byt je vytápěn centrálně, náklady na provoz jsou však příznivé. Proto se mj. jedná po úpravách také o vhodnou investici.

K bytu patří hned 2 sklepní prostory, jedním z nich je plnohodnotná dílna s ponkem, která má výměru cca 9 m2, to zda navážete na původní kutilské aktivity nebo pro dílnu najdete jiné využití, záleží čistě na vás. Také druhý sklep není žádné ořezávatko, je mnohonásobně větší než klasická sklepní kóje, kterou můžete znát z paneláku.

Pokud vás tato nabídka zaujala, rádi se s vámi potkáme na osobní prohlídce, kde vám nemovitost představíme, zodpovíme všechny vaše dotazy a také nabídneme nejvýhodnější financování tohoto nákupu. Zavolejte a domluvte si svůj termín.

PENB: G 

Mgr. Veronika Chládková

Cena: 2.290.000 KčPŮDORYS BYTU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA ŠUMPERK