Zděný byt 2+kk, Prievidzská, Šumperk, 48 m2 - PRODÁNO

09.03.2022

Pro příznivce investování do nemovitostí máme další velmi zajímavou nabídku, tentokrát jde o zděný byt o dispozici 2+kk s velkorysou výměrou 48 m2. Byt se nachází ve 4.NP bytového domu bez výtahu na ulici Prievidzská v Šumperku. 

Byt se skládá z velkého a vzdušného pokoje s kk s kuchyňskou linkou a vstupem na balkon. Dále je zde prostorná chodba, kterou je možné využít jako úložný prostor. Koupelna s WC a sprchovým koutem je navržena tak, že se zde v pohodě vejde pračka a poslední místností je ložnice.

Velkou výhodou je stav nemovitosti - do bytu není třeba dále investovat, ledaže byste řešili nákup bytu pro vlastní potřebu a chtěli všechno "nový, hezký". K dalšímu pronájmu se však tento byt ale hodí optimálně - slušné metry, vyhovující dispozice a stav. Mezi příslušenství bytu můžeme zařadit balkon, komoru v nižším patře, společnou místnost na sušení prádla a pohodlné je také parkování. Parkovací místa se nachází přímo u domu a o svém autě máte přehled přímo z vašeho bytu. Z tohoto balkonu čekejte jak jinak - výhled do zeleně a na šumperský Háj. 

Na 4.NP si pak hravě zvyknete vy i váš nájemník. Lokalita je výborná, na nákupy, do školy a víru města to je jen pár kroků. 

Náklady na provoz bytu jsou příznivé, zhruba jde o 1.800 Kč + elektrická energie. 

Jako správný hospodář si to všechno spočítejte a pokud vám vyjde nějaký zajímavý výsledek, dejte vědět, byt vám osobně představíme a poskytneme také veškeré detailní informace, aby vaše rozhodnutí stálo na pevných základech.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

Byt je pro účely prohlídek se zájemci bez vybavení.

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.890.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK