Zděný byt 3+1, 64 m2, Spartakiádní, Mohelnice ZRUŠENO

13.09.2022

Pokud hledáte pro svou rodinu pěkné bydlení v Mohelnici, určitě by vám neměl uniknout tento byt 3+1 na Spartakiádní ulici. Byt se nachází ve 2.NP zděného bytového domu bez výtahu, je v osobním vlastnictví a podlahovou plochu má necelých 64 m2.

V bytě najdete velký obývací pokoj, který je průchozí do ložnice a do pokoje. Kuchyně je vybavena zánovní kuchyňskou linkou. Koupelna s vanou a toaleta je samostatná. Ve vstupní chodbě se nachází úložné prostory, další vestavná skříň je potom v ložnici. Podlahy jsou plovoucí, částečně PVC a dlažba, okna jsou plastová.

Vytápění bytu je dálkové a náklady přijatelné, za zmínku rozhodně stojí přitomnost komína v obýváku. Možnost regulace měsíčních nákladů je tedy jasná, dnes jde o poměrně zásadní téma.

K bytu náleží sklepní prostor cca 5 m2, dále společné prostory - sušárna a kóje společná pro 2 vlastníky. Zaparkovat lze přímo před domem. Mohelnice nabízí veškerou občanskou vybavenost, pracovní příležitosti a především výborné spojení na Olomouc, Zábřeh - Šumperk a Moravskou Třebovou.

Zveme vás na prohlídku, kde si nemovitost prohlédnete osobně a projdeme všechny vaše dotazy. V případě, že vás byt osloví, rádi vám pomůžeme vyřešit financování a všechno ostatní taky. Postaráme se o vás, jak nejlépe dokážeme. Tak neváhejte, zavolejte a objednejte si svůj termín.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 3.100.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA MOHELNICE