Zděný byt 3+1, 78 m2 s podkrovím a příslušenstvím, Rejhotice

02.10.2023

Jestliže hledáte bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností do města a dostatkem úložného prostoru, pak by vás mohl zaujmout tento byt o dispozici 3+1 v bytovém domě v Rejhoticích, který vám nabídne mnohem více, než byste čekali.

Byt v osobním vlastnictví se nachází v přízemí domu o celkem čtyřech bytových jednotkách. Sestává z chodby, kuchyně, nově rekonstruované koupelny s toaletou a tří pokojů. Přímo v bytě naleznete menší technickou místnost, ve které jsou umístěna krbová kamna a elektrokotel s rozvodem sloužící k vytápění celého bytu. Byt je v dobrém technickém stavu, má plastová okna. Dům je napojen na vlastní zdroj vody, přičemž byt má i jako jediný vlastní čerpadlo. Odpady jsou svedeny do septiku na pozemku. K dispozici je rovněž plynová přípojka.

K bytu náleží hned několik skladovacích místností. Přímo u bytu na společné chodbě je to menší prostor k uskladnění potravin, který je společný pro dva byty a sklad s čerpadlem. Dále jsou dvě nadstandardně velké půdní kóje o výměře 60 m2. A to zdaleka není vše. Co takhle možnost vybudování další bytové jednotky? K bytu totiž náleží velký samostatný podkrovní prostor, který lze využít například jako větší garsonka nebo menší bytová jednotka s výměrou 37 m2. Jde tak o velice zajímavou, variabilní možnost se slušným potenciálem.

Exteriér bytového domu nabízí dále 2 prostory na uskladnění dřeva, dřevěnou garáž se zavedenou elektřinou, malou šopu na kolo. Zahrada u domu je ve společném vlastnictví a vlastníci dále využívají pozemek od pozemkového fondu, kde každý má svůj vyhrazený prostor. Lokalita v boční uličce obce Rejhotice poskytuje dostatek soukromí.

Rejhotice jsou částí obce Loučná nad Desnou. V obci je vybudovaná téměř celá občanská vybavenost. Nalezme zde například školu, školku, lékárnu i obvodního lékaře pro dospělé a děti. Mimo jiné je obec místem pro milovníky lyžování a turistiky. Přímo v obci a okolí je hned několik lyžařských areálů a navštívit můžete třeba přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně. Loučná nad Desnou je skvělý výchozí bod pro výlety všeho druhu a všemi směry.

Pokud vás nabídka zaujala, zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Jestliže hledáte klidné místo v přírodě a u vody, ve velice atraktivní a rozvíjející se lokalitě, bydlení které kombinuje výhody domu a bytu, pak by tato příležitost rozhodně neměla uniknout vaší pozornosti.

V rámci realitního servisu naší společnosti vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na vás na prohlídce!

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 

777 162 300

Cena: 2.490.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


SITUACE DOMU


MAPA LOUČNÁ NAD DESNOU