Zděný byt 3+1 s balkonem a parkováním, 74 m2, Jesenická, Šumperk - REZERVACE

05.12.2022

Pokud hledáte cihlový byt s bohatým příslušenstvím a kouskem zahrady k tomu, podívejte se na naši novou nabídku bytu na Jesenické ulici v Šumperku.

Byt se nachází ve 2. NP pěkného revitalizovaného bytového domu, je v osobním vlastnictví a nabízí nestandardní dispozici někde napůl cesty mezi 3+kk a 3+1. Byt je vytápěn plynovým kotlem, navodit atmosféru a šetřit náklady lze také pomocí krbových kamen, která mají své místo v obývacím pokoji.

Byt byl před časem rekonstruován, aktuálně je potřeba některé prvky poladit, nejzásadnější investici představuje potom dokončení podlahy v ložnici, které by se mělo pohybovat v řádu nižších desítek tisíc korun.

Když by vám, například, chyběl ještě jeden pokoj nebo další metry obytné plochy, máme pro vás dobrou zprávu. K bytu náleží půda o velikosti necelých 30 m2, nachází se přímo nad bytem a představuje možnost, jak rozšířit obytnou plochu do dalšího podlaží. Další příslušenství tvoří sklep o výměře 6 m2 a také balkon, který je orientován mimo hlavní komunikaci.

Bytový dům má celkem 5 bytových jednotek a patří k němu pozemek o velikosti cca 400 m2. Jeho využití je z větší části pro parkování a kousek zahrádky je určen pro sdílenou pergolu a zeleň.

Byt je ihned k dispozici, je částečně vybaven a připraven pro nového majitele. Rádi se s vámi potkáme na prohlídce, kde probereme všechny vaše dotazy, provedeme místní šetření a projednáme také otázku financování nákupu. Zavolejte a domluvte si termín.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.990.000 KčVIDEPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK