Zděný byt 4+1 s příslušenstvím, Jesenická, Šumperk, 90 m2

12.01.2024

Jste velká rodina a potřebujete hodně místa? Upřednostňujete byt místo rodinného domku? Nechcete si lámat hlavu s rekonstrukcí? Tak možná právě na vás čeká tahle pěkná zděná 4+1 o výměře 90 m2.

Bytová jednotka v osobním vlastnictví se nachází ve 1.NP zděného bytového domu o celkem čtyřech bytových jednotkáchna ulici Jesenická v Šumperku. Byt sestává z chodby, kuchyně, koupelny s velkým sprchovým koutem a bidetema čtyř neprůchozích pokojů, přičemž z obýváku do jídelny se dostanete, pokud chcete, historickými dvoukřídlými dveřmi. Dva z pokojů jsou orientovány na jihozápad a další dva na severovýchod, o denní světlo tedy nebude nouze.

Byt je po vkusné rekonstrukci, která byla dokončena v roce 2016 (okna plastová trojskla, omítky, rozvody, podlahy, SDK podhledy, koupelna, kuchyň aj.) a je tedy bez nutných výrazných investic. Vytápění je v bytě řešeno elektrokotlem (s rozvodem do radiátorů a podlahovky v koupelně), který se nachází ve sklepním prostoru přímo pod bytem. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler na chodbě v bytě.

Velkou výhodou bytu je jeho příslušenství. K bytu patří mansardav podkroví o výměře 9,28 m2, dále společný půdníprostor a zděný uzamykatelný sklepo výměře 32,87 m2, který je rozdělen na 3 části a patří přímo k BJ. U domu nechybí ani zahrádkao výměře 57 m2 a k využití je také velký společný dvůr. Zaparkovat lze přímo u domu ve slepé uličce. Byt je k dispozici bez nábytkového vybavení a k dispozici je okamžitě.

V okolí domu se nachází autobusová zastávka, mateřská škola, obchod a všechny ostatní služby včetně vlakového nádraží jsou také na dochozí vzdálenost.

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení a také můžete čerpat další benefity, které spolupráce s našimi poradci přináší. Pokud hledáte velký byt, dejte nám o tom vědět, domluvíme společně termín osobní prohlídky, kde si byt projdeme od sklepa až na půdu. Budeme se těšit.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel.: 777 162 300

Cena: 4.890.000 Kč


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK