Zděný prostorný byt 3+1 s terasou, Zábřežská, Šumperk, 90 m2

10.04.2024

Hledáte komfortní a prostorné bydlení v Šumperku? V tom případě by vám neměla uniknout nabídka bytu o dispozici 3+1 a velkorysé výměře 90 m2 na ulici Zábřežská v Šumperku.

Byt v osobním vlastnictví se nachází ve 4.NP zděného bytového domu, který v minulosti prošel rekonstrukcí. Byt má velké neprůchozí pokoje s výhledy na Jeseníky a do zeleně zahrádkářské kolonie na Zábřežské ulici. Dispozici tvoří velký obývací pokoj s jídelním koutem, 2 pokoje, kuchyně, samostatná toaleta a koupelna s vanou. Velkým benefitem je 12 m2 terasa, kterou lze v teplejších měsících využívat k posezení, grilování nebo uspořádání menší párty. Vstup na terasu je přímo z obývacího pokoje.

Byt je světlý, vzdušný, nachází se v nejvyšším patře, žádné dupání sousedů vás tedy nečeká. Náklady na jeho provoz jsou příznivé, celý bytový dům vytápí vlastní plynová kotelna.

Byt je k dispozici okamžitě, zůstane částečně vybaven, a to především vestavným nábytkem, bez výrazných investic tedy můžete bydlet. Pokud plánujete pořídit tento byt, čeká na vás parkování na dvoře za závorou za domem a tento byt také v případě zájmu nabízí možnost převzít pronájem zahrádky se zahradní chatkou.

Ze Zábřežské ulice je to jen skok do centra, v bezprosřední blízkosti se nachází nemocnice, obchody, stavebniny apod. Byt se nachází ve směru na nový obchvat na Zábřeh, kde se zajímavě urychlilo dopravní spojení do Olomouce.

Podobných bytů na Šumpersku v nabídce moc nenajdete, proto neváhejte a domluvte si osobní návštěvu, kde se dozvíte podrobnosti a především si celý byt včetně příslušenství prohlédnete. Nejvýhodnější variantu financování tohoto nákupu bez poplatku vám v rámci našeho realitního servisu pomůžeme zařídit.

PENB: C

Ing. Vendula Kvapilová

tel: 732 419 933

Cena: 4.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK