Zděný zrekonstruovaný byt 3+kk se zahrádkou, 56 m2, Rohle - PRODÁNO

11.04.2022

Ruchu ve velkoměstě už máte plné zuby a dojíždění za prací vám nevadí? Tak čtěte dál!

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 3+kk ve 2.NP bytového domu v obci Rohle. V bytě proběhla rekonstrukce a tvoří ho velký obývací pokoj, ložnice, kuchyně, jídelna, koupelna s vanou, WC a chodba. Byt má plastová okna, je vytápěn elektrickými akumulačními kamny a má vlastní zdroj teplé vody - bojler. Měsíční náklady na provoz jsou cca 5.500 Kč měsíčně, včetně fondu oprav. Aktuálně se šetří na novou střechu. Orientace bytu - kuchyně, jídelna a koupelna na západ, pokoje na východ.

Příslušenství bytu tvoří prostorná půdní kóje a velký zděný sklep o velikosti 20 m2. K bytu patří také kousek zahrádky o rozloze 159 m2. Nebudete tedy limitování čtyřmi stěnami, a tak si teplé letní dny budete moci užívat na lavičce v zahradě.

V obci naleznete veškerou občanskou vybavenost. Školu, školku, obchod, knihovnu, poštu, hospodu, lékaře a také dětské hřiště. Pokud milujete procházky do přírody, tak o ty také nebude nouze. Vydat se můžete na Bradlo, Rohelskou boudu nebo Cikánský buk.Pokud hledáte nemovitost v podobném duchu, tak se mi ozvěte a domluvíme se na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 2.090.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ROHLE