Zděný zrekonstruovaný byt 3+1, 83 m2 s lodžií a balkonem, Bratrušovská, Šumperk - PRODÁNO

06.04.2022

Hledáte pro rodinu větší zrekonstruovaný byt, do kterého se stačí jen nastěhovat ale panel pro vás není to pravé? Chcete raději do cihláku a ranní kávu si vychutnat při teplém počasí na balkoně?

Právě tento byt tuhle možnost nabízí. Ranní kávu si dáte v lodžii situované na východ a tu odpolední klidně na balkoně, který je orientován na jih.

Tento zděný byt 3+1 s užitnou plochou 83 m2 je v osobním vlastnictví a nachází se ve třetím patře cihlového domu na ulici Bratrušovská. Rekonstrukce bytu byla dokončena v roce 2019. Velkou výhodou je samostatná šatna, špajzka a dále taky balkon, který je dostupný z ložnice a zasklená lodžie velká 4 m2, na kterou se dostanete z obývacího pokoje. Byt je vytápěn vlastním kondenzačním kotlem z roku 2016. V celém bytě jsou plastová okna a zdravotechnika je rovněž v plastu. Díky orientaci na JV je byt velice slunný. Celý dům je přes optický kabel připojen k vysokorychlostnímu internetu. K bytu náleží zděný sklep a 1/3 kolárky.

Dům má dohromady 16 bytových jednotek a dobře fungující společenství vlastníků bez dluhů. V roce 2020 se udělala nová střecha.

Měsíční náklady jsou na takto velký byt příznivé: studená voda, správa SVJ a fond oprav 1.700 Kč, Elektřina 800 Kč a plyn 1.000 Kč.

Lokalita domu nahrává jak výletům do nedaleké přírody, tak i nákupům v blízkém nákupním centru. No a v horkých letních dnech to je cca. 200 m na Bratrušák. 😉

Chcete vědět víc? Zavolejte a rád na vše podstatné odpovím a na prohlídce vše ukážu! 🙋‍♂️

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🤓

PENB: D

Michal Kleštinec

Tel: 608 316 454

Cena: 3.950.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK