Zděný zrekonstruovaný byt 3+1, 83 m2 s lodžií a balkonem, Bratrušovská, Šumperk

30.08.2023

Hledáte pro rodinu větší zrekonstruovaný byt, do kterého se stačí jen nastěhovat? Chcete raději cihlový byt než panelák?

Právě tento byt na Bratrušovské ulici v Šumperku tuhle možnost nabízí. Ranní kávu si dáte na lodžii situované na východ a tu odpolední klidně na balkoně, který je orientován zase na jih.

Zděný byt o dispozici 3+1 a výměře 83 m2 je v osobním vlastnictví a nachází se ve třetím patře cihlového domu na ulici Bratrušovská. Rekonstrukce bytu byla dokončena v roce 2019. Velkou výhodou je samostatná šatna, špajzka a dále taky balkon, který je dostupný z ložnice, a zasklená lodžie velká 4 m2, na kterou se dostanete z obývacího pokoje. 

Byt je vytápěn vlastním kondenzačním plynovým kotlem z roku 2016. V celém bytě jsou plastová okna a zdravotechnika je rovněž v plastu. Díky orientaci na JV je byt velice slunný. Celý dům je přes optický kabel připojen k vysokorychlostnímu internetu. K bytu náleží zděný sklep a 1/3 kolárky.

Dům má dohromady 16 bytových jednotek a dobře fungující společenství vlastníků bez dluhů. V roce 2020 byla realizována nová střecha, nedávno byly také vyměněny svody.

Měsíční náklady jsou na takto velký byt příznivé: studená voda, správa SVJ a fond oprav 2.500 Kč, elektřina 860 Kč a plyn 2.170 Kč.

Lokalita domu nahrává jak výletům do nedaleké přírody, tak i nákupům v blízkém nákupním centru. No a v horkých letních dnech to je cca 200 m na koupaliště Bratrušák. Parkovat můžete přímo na ulici před domem nebo na některém z veřejných parkovišť poblíž.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce určitě zeptejte! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 3.890.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK