Zděný zrekonstruovaný byt 3+1 87 m2, Hanušovice - REZERVACE

23.08.2022

Prostorný byt 3+1 v cihlovém domě kousíček od vlakového nádraží s parkováním na dvoře. Příroda za rohem a na lyžovačku do hor to zvládnete za 20 minut, paráda, no ne?

Tento byt v osobním vlastnictví je k mání v Hanušovicích, najdete ho ve druhém podlaží podsklepeného zděného bytového domu a jeho podlahová plocha činí slušných 87m2. Vchod do domu je ze společné zahrady, která se nachází za domem, kde je rovněž možné parkovat auto. Z bytu je výhled jak na zmíněnou zahradu, tak i na hanušovické kopce. K bytu náleží velký sklep (cca 10 m2) a rovněž je možno využívat i půdní kóje.

Byt před třemi lety prošel rekonstrukcí. Zrenovována byla koupelna se sprchovým koutem, provedeny rozvody elektřiny v mědi, vody v plastu a nové omítky. Vytápění bytu je řešeno elektrickým topením a lze jej v každé místnosti nastavit pomocí termostatu. Poslední vyúčtovaní elektřiny bylo 7000kWh/rok, což je přijatelné číslo. Nicméně v nosných příčkách se ukrývá několik komínů, a tím se otvírá možnost topení v krbových kamnech, ale víc si řekneme na prohlídce. Navíc veškerá okna jsou vyměněna za plastová s trojskly.

Byt je vhodný pro rodinné bydlení, ale zároveň se podhorské městečko Hanušovice stává investičním cílem, zejména pro svoji polohu, která je výchozím bodem pro výlety a lyžovačky mj. ve směrech Kunčice, Stříbrnice, Hynčice a také Branná, Ostružná, Ramzová.

Hanušovice nabízí rozšířenou občanskou vybavenost, co nenajdete přímo ve městě, zajedete si do zhruba 15 minut vzdáleného Šumperka.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na prohlídku, kde spolu probereme veškeré detaily ohledně nemovitosti a také prodeje.

PENB: G

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932

Cena: 1.590.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA HANUŠOVICE