Zrekonstruované venkovské sídlo, Kamenná, 603 m2 - REZERVACE

11.06.2022

Toužíte po tom se stát majitelem nemovitosti, která v sobě skrývá jisté kouzlo? Nemovitost, která není úplně obvyklá? Kde jste obklopeni přírodou a klidem? Pokud máte v sobě potenciál si vyhrát s rekonstrukcí půdního prostoru, tak je tato nemovitost šitá přímo na míru právě vám.

Tato nemovitost se nachází v obci Kamenná. V obci je dětské hřiště, ZŠ a MŠ, obchod s potravinami, pohostinství, kulturní dům a posilovna.

Dům má rozlohu 220 m2. Má dvě nadzemní podlaží a sklepní prostor. Byl zkolaudován v roce 1960 a je postaven z pálené cihly. V 1. NP jsou dvě pobytové místnosti, samostatné wc, technická místnost, kuchyň, jídelna a koupelna. Ve 2. NP je chodba do pokoje a půdní prostor, který si můžete uzpůsobit dle svých představ.

Při rekonstrukci byly udělané nové rozvody vody, elektřiny, vnitřní omítky, obklady a dlažby. V kuchyni je nová kuchyňská linka s myčkou. V obývacím pokoji jsou nová krbová kamna, dále je vytápění zajištěno infrapanely, které jsou v každé místnosti. V technické místnosti je bojler na ohřev teplé vody a darling, který čerpá vodu z vlastní studny, která je umístěna na zahradě a zásobuje tak dům vodou. Na zahradě o velikosti 603 m2 se nachází kůlna a vzrostlé stromy, je to ideální místo pro rodinnou pohodu.

Na domě jsou vyměněny okna a vchodové dveře, taktéž má novou střešní krytinu. Odpady jsou napojeny na kanalizaci, dům je zateplen a připraven k venkovní omítce.

Dům je velice zajímavý a nabízí mnoho možností k využití.

Nejvýhodnější variantu financování spolu dozajista vymyslíme, ať už hypotečním úvěrem nebo jsme připraveni také na variantu financování z prodeje vaší nemovitosti.

PENB: C

Na prohlídky se těší Bc. Miroslava Pobucká 

Tel: 773 601 861

Cena 4.390.000 Kč 


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


TECHNICKÁ DOKUMENTACE


SITUACE POZEMKU


MAPA KAMENNÁ