Zrekonstruovaný byt 3+1 Hanušovice, Na Holbě - PRODÁNO

25.07.2022

Co takhle mít na dosah ruky hory, krásnou přírodu, ale i dostupnou infrastrukturu. V takové kombinaci už není třeba zahrady, no ne? Tak pokud hledáte něco podobného, tohle je varianta právě pro Vás! Zrekonstruovaný byt v krajním revitalizovaném panelovém domě v Hanušovicích, na ulici Na Holbě, kam se stačí jen nastěhovat.

Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví, převod do osobního vlastnictví je možný po úhradě anuity ve výši cca 25.000 Kč.

Byt se nachází ve 2.NP, je dispozičně řešen jako 3+1 a jeho podlahová plocha je 66 m2 včetně lodžie. Rozsáhlá rekonstrukce proběhla v roce 2019, a majitelé to vzali doslova od podlahy, však také přišla na bezmála 700.000 Kč. Znivelované podlahy, na kterých je v chodbě dlažba, dále v kuchyni a obývacím pokoji lepený vinyl. Kompletně nová elektřina v mědi je zasekaná v panelu. Rozšířená velká koupelna s toaletou a rohovou vanou. Stropní podhledy jsou ze sádrokartonu. Vkusně je také vyřešený skladovací vestavěný prostor a šatna v chodbě. Kuchyňská linka byla vyrobena na míru a těšit se můžete na vestavěné spotřebiče (pečicí trouba, myčka a sklokeramická varná deska). Při vchodu do bytu Vás uvítají nové protipožární dveře a celý byt je také osazen novými plastovými okny. K bytu náleží sklepní kóje o výměře 1,6m2.

V celém bytovém domě je také kompletně nová zdravotechnika (stoupačky, voda a kanalizace v plastu). A máte strach, že ve večerních hodinách už u domu nezaparkujete? Tak tady Vám to nehrozí, vedle domu je totiž rozšířené parkování a svého mazla můžete hlídat i z bytu. Na každém vchodu do domu je mj. instalován kamerový hlídací systémem.

Měsíční náklady za energie po splacení anuit činí asi 3.300 Kč bez elektrické energie.

V rámci realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, a to i na koupi družstevního bytu. Nemovitost lze použít jako bankovní zástavu. Více si ale řekneme osobně. Těším se na prohlídku.

PENB: C

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932

Cena: 2.090.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


VIDEOPOZVÁNKA


MAPA HANUŠOVICE