Zrekonstruovaný byt 3+1 s balkónem, 58 m2, Horova, Šumperk
 - ZRUŠENO

13.07.2022

Víte, co znamená bydlet na dobré adrese? Jedná se o bydlení v atraktivní lokalitě, v níž naleznete klidné zázemí, ale rovněž veškerou občanskou vybavenost. Samozřejmostí je také blízkost centra města. No a toto vše Vám tento byt nabízí!

Dispozičně je byt řešen jako 3+1 a jeho výměra je 58 m2. Nachází se ve 3.NP revitalizovaného panelového domu. Sestává z prostorné chodby, koupelny, kde se nachází sprchový kout a WC. Dále v bytě nalezneme menší kuchyň, prostornou ložnici, menší pokojíček a obývací pokoj, ze kterého je výstup na balkón.

V bytě proběhla před čtyřmi lety celková rekonstrukce - nové podlahy, omítky, elektroinstalace. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje. Vytápění a ohřev vody je ústřední dálkové. Měsíční náklady se pohybují okolo 5.500 Kč.

No a teď k té lokalitě. Díky umístění bytového domu ve druhé řadě, tedy mimo hlavní cestu, Vás nebudou rušit jezdící auta přímo pod okny. Budete si tedy moct v klidu vypít šálek teplého čaje nebo kávy přímo na balkóně. Rodiny s dětmi jistě ocení vzdálenost základní školy, která je pouhých 300 m. Školka je hned přes cestu. Pro čerstvé pečivo to také nebudete mít daleko. V blízkosti se totiž nachází večerka. No a pokud milujete toulky městem, tak ani vy nebudete zklamáni. Příjemnou procházkou se za 10 minut dostanete přímo do centra města.

Tak co, chcete i Vy bydlet na dobré adrese? Pokud ANO, tak mi zavolejte a domluvíme se na prohlídce, na kterou s sebou vezmu finančního poradce, který tam bude přímo pro Vás a budeme se Vám společně naplno věnovat.

PENB: 

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.090.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK