Zrekonstruovaný panelový byt 2+1, 44 m2, Jindřichov

15.10.2022

Viděli jste někdy panelák v lese? My jsme jeden takový našli. Nachází se v Jindřichově, doslova pár metrů od hranice lesa, a spojuje tak výhody bezstarostného bydlení v bytě a života v blízkosti přírody.

Panelový dům byl před 4 lety revitalizován tak, že je celý nově opláštěn, od minulého roku je v provozu nový výtah. V současné době probíhá rekonstrukce parkoviště vedle domu a posezení s nabíječkou elektrokol v jeho blízkosti (mimořádně designově podařená věc, určitě se běžte mrknout, pokud bude příležitost).

Samotný byt v OV o dispozici 2+1 a velikosti 44 m2, který se nachází ve 2.NP, taktéž prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Má zděné jádro, novou kuchyňskou linku s vestavěnou elektrickou troubou a myčkou a je zde elektřina v mědi a odpady v plastu. Z chodby, která zajistí dostatek úložných prostor, se dostanete do koupelny s rohovou vanou a toaletou nebo do obývacího pokoje. Z něj pak projdete do kuchyně nebo do pokoje/ložnice. Všechny pokoje jsou orientovány na jihovýchod.

V domě se nachází plynový kotel, který zajišťuje vytápění bytu i ohřev vody. Díky celkovému zateplení domu, poloze bytu v rámci domu, orientaci a plastovým oknům jsou měsíční náklady přijatelné.

Byt je okamžitě k dispozici, kromě kuchyňské linky je bez vybavení. V rámci přípravy nemovitosti na prodej jsme do reálných fotografií bytu dosadili virtuální nábytek, abyste si prostor dokázali lépe představit.

K bytu náleží sklep a společná kolárna, před domem je dětské hřiště a všude okolo les. V Jindřichově naleznete základní občanskou vybavenost, v bezprostřední blízkosti fotbalové hřiště, kousek je to do obchodu, na poštu, do školy i na vlak.

Byt je vhodný k trvalému bydlení, k investici nebo jako zázemí pro vaše víkendové rekreace. Z obce Jindřichov je dobrý dojezd do ski areálů Branná, Ramzová, Červenohorské sedlo, Kraličák či na Dolní Moravu, kde máte o zábavu postaráno jak v zimní, tak i letní sezóně.

V rámci realitního servisu naší kanceláře Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na vás na prohlídce této atypické nemovitosti, kde spolu probereme veškeré vaše dotazy.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 1.890.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU

MAPA JINDŘICHOV