Zrekonstruovaný rodinný dům s menší zahradou, 471 m2, Sudkov - REZERVACE

29.05.2023

Sníte o životě v rodinném domě, ale děsíte se jakýchkoliv oprav? Tento zděný dům je po celkové rekonstrukci, takže stačí jen koupit nábytek a můžete se nastěhovat.

Rodinný dům má dispozici 4+kk a je velmi dobře řešen. Z chodby lze projít do všech místností - obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, 2 pokojů, koupelny s vanou i sprchovým koutem, samostatného WC nebo do sklepa či na půdu. V chodbě se ještě nachází malá místnost pro uložení věcí. Kuchyňský kout je vybaven kuchyňskou linkou vyrobenu na míru s vestavěnou ledničkou, myčkou a troubou. Z obývacího pokoje pak lze francouzským oknem vyjít ven na zahradu.

Podlahová plocha domu činí 125 m2. Dům disponuje prostornou půdou, která vybízí k dobudování dalších pokojů. I sklep má velkorysou rozlohu - cca 64 m2.

Dům je zrekonstruován od podlahy po střechu. Je zateplen, jsou zde plastová okna, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Vytápění zajišťuje kvalitní tepelné čerpadlo zn. Nibe - místnosti vyhřívá podlahové vytápění. V dnešní době energetické bouře tak můžete očekávat i slušné provozní náklady.

Celková výměra pozemku je 471 m2, zastavěná plocha domu je pak cca 175 m2. Parkování je možné na pozemku před domem.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 4.190.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


MAPA SUDKOV