Zjistěte hodnotu svojí nemovitosti do 1 minuty

Prodáváte nemovitost, řešíte majetkové vyrovnání, čeká vás dědické řízení nebo jste jen zvědaví, jak si stojí vaše nemovitost na aktuálním realitním trhu?

Připravte si základní parametry vašeho rodinného domu, bytu nebo pozemku, vyplňte jednoduchý formulář a za chvíli se můžete těšit na výsledek.

Na pár kliků, za pár vteřin a navíc zcela ZDARMA.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

. . . REALITKA, KTEROU CHCEŠ

Jsme realitní kancelář NEXT REALITY DŮM SNŮ ŠUMPERK. Máme několikaleté zkušenosti s prodejem nemovitostínejen v našem regionu, využíváme moderní technologie a nástroje prezentace a kvalitní služby, abychom tak svým klientům vždy garantovali nejvyšší kupní cenu. Náš klient je pro nás na prvním místě, zakládáme si na férovém přístupu a co řekneme, to platí. Jsme mladý, dynamický a kreativní tým, naše práce nás baví, chceme se posouvat dopředu a společně tak pracovat na zkvalitnění realitního prostředí v ČR. Pojď do toho s námi a vyber si, s čím ti můžeme pomoci.

Kde nás najdete?

Dr. E. Beneše 1831/12

Šumperk, 787 01

+420 777 162 300

dumsnu@nextreality.cz

Reference od našich klientů

Potkal jsem za určitou dobu mnoho realitních makléřů a realitních společností a až po doporučení od člověka, kterému důvěřuji jsem si vybral tým lidiček od NEXT REALITY (dům snů) - VELKÁ POCHVALA!!!

Petr Kvapil

Prodej pozemku

Byli jsme velmi příjemně překvapeni s jakou ochotou a nasazením se nás Veronika Chládková při hledání naší vysněné nemovitosti ujala. Dumsnu.com dokáže zastřešit celý proces koupi i prodeje od A až do Z, a to jsme přesně potřebovali! Moc díky!  

Lucie Hejlová

Poptávka domu

Ráda bych poděkovala Veronice Chládkové za prodej bytu. Neměla to s naší nemovitostí vůbec jednoduché. Nic pro ni nebyl problém, vše za nás vyřídila. Oceňuji její lidskost, férové jednání a ochotu pomoci v záležitostech, které se netýkají přímo prodeje nemovitosti. Velmi nám pomohla. Mohu jen doporučit.

Kateřina Prokopová

Prodej bytu