POZEMKY na Pavlínce Litovel

Vítejte v Litovli na Pavlínce!

Rozvíjející se lokalita v severovýchodní části města Litovel nabízí pro zájemce o kvalitní bydlení nové příležitosti v podobě parcel o velikosti od 579 m2 do 1459 m2. Lokalita je vhodná k pohodlnému rodinnému bydlení nejen vzhledem k občanské vybavenosti města a dopravní dostupnosti do nedaleké Olomouce. Postavte si svůj DŮM SNŮ na jedné z nabízených stavebních parcel.

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 4.600 Kč/m2

K dispozici je celkem 10 parcel s uvedenými výměrami, vyberte si ten svůj:

Pozemek č.1 -  579 m2

Pozemek č.2 - 756 m2 

Pozemek č.3 - 1459 m2

Pozemek č.10 - 1001 m2

Pozemek č.11 - 810 m2

Pozemek č.12 - 1097 m2

Pozemek č.15 - 791 m2

Pozemek č.16 - 747 m2

Pozemek č.17 - 704 m2

Pozemek č.18 - 656 m2


Cena: 4.600 Kč/m2 vč. sítí


Vyplňte formulář a my se vám ozveme:

Technické údaje:

Všechny pozemky budou připojeny k elektřině, vodovodu, kanalizaci a optickému kabelu. Dobudována bude rovněž příjezdová komunikace navazující na ulici Sadová s veřejným osvětlením. Veškerá potřebná povolení jsou vyřízena, termín dokončení realizace inženýrských sítí a komunikace je nejpozději do 12/2024.

K dispozici jsou rovněž projekty 3 rodinných domů vhodných pro tuto lokalitu. V případě zájmu budou k nahlédnutí u makléře a je možné zajistit také nabídku na realizaci hrubé stavby.

Financování:

V případě, že máte zájem o financování hypotéčním úvěrem, kontaktujte nás a my vám zajistíme nejvýhodnější financování nejen nákupu stavebního pozemku, ale pomůžeme vám zafinancovat také budoucí výstavbu vašeho rodinného domu.

VYPLŇTE KONTAKTNÍ FORMULÁŘ A MY SE VÁM OBRATEM OZVEME

Město Litovel aneb "Hanácké Benátky"

Město Litovel leží přibližně 20 km severozápadně od Olomouce v nadmořské výšce 233 m2. Včetně jejích 11 místních částí zde žije přiližně 10 000 obyvatel. Litovel charakterizuje vodní živel, proto bývá mj. označována jako "Hanácké Benátky", protéká zde totiž hned 6 ramen řeky Moravy a najdete tady také 2 rybníky, parky a krásnou okolní přírodu.. 

Zelené město propůjčilo své jméno také CHKO Litovelské Pomoraví, kterou tvoří okolní lužní lesy, jež jsou oblíbeným cílem pěší i cykloturistiky. S řekou jsou spojeny i některé zajímavé pamětihodnosti ve městě - je to např. nejstarší kamenný most na Moravě a radniční věž s krásnou vyhlídkou, která je postavena přímo na jednom z ramen řeky. 

Zazmínku stojí také jedna z nejhezčích budov, a to místní gymnázium. Ve městě najdete také dostatek příležitostí ke kuturnímu a sportovnímu vyžití. Krytý bazén, otevřené koupaliště, moderní sportovní hala, areál sokolovny, vodácký areál s lezeckou stěnou, venkovní sportoviště a hřiště, sauna, bowling, bary, restaurace, cukrárny, široká síť obchodů a služeb.


MAPA LITOVEL A LOKALITA

Mapa s vyznačenou lokalitou
Mapa s vyznačenou lokalitou