Zásady zpracování osobních údajů pro DUMSNU.COM


Správce osobních údajů

Správcem vašich osobních údajů je Mgr. Veronika Chládková se sídlem v Dolních Studénkách 245, 78820, IČ 03862569, zapsána v Živnostenském rejstříku.

Nabízíme své služby prostřednictvím webových stránek https://www.dumsnu.com/ a jejich prostřednictvím získávám a následně zpracováváme některé Vaše osobní údaje.

Jaké osobní údaje zpracováváme

Jako Správce osobních údajů v závislosti na poskytovaných službách a produktech zpracováváme zejména: jméno a příjmení, e-mail a telefon.

Proč osobní údaje zpracováváme

Osobní údaje zpracováváme za účelem poskytování služeb realitního makléře a marketingu.

Jak získávám Vaše osobní údaje

Vaše osobní údaje získáváme zejména použitím kontaktních formulářů na webu (slouží pouze k vyřízení dotazu a dále vaše osobní údaje nezpracovávám) a také při stažení elektronické dokumentace (příručky). Pokud vyplníte formulář pro zaslání příručky, dáváte tím souhlas ke zpracování osobních údajů pro tento účel a také k zasílání marketingových sdělení (novinky, články, aj.).

Jak s Vámi budeme komunikovat

Ve chvíli, kdy od Vás získáme souhlas se zpracováním osobních údajů, s vámi budeme komunikovat prostřednictvím telefonu a e-mailu.

Jak dlouho budu osobní údaje zpracovávat

Osobní údaje lidí, kteří požádali o zaslání elektronické příručky zpracováváme do jeho odvolání, nejdéle 5 let.

Souhlas můžete odvolat písemně na adrese: v.chladkova@email.cz.

Jak jsou Vaše osobní údaje zabezpečené

Ke zpracování Vašich osobních údajů přistupuji pečlivě a dodržuji všechny platné normy. K Vašim osobním údajům mám přístup já, jako Správce osobních údajů, případně další osoby, se kterými spolupracuji.

Jak se se mnou můžete spojit vy

V případě jakýchkoliv dotazů mě můžete kontaktovat e-mailem na adrese v.chladkova@email.cz, případně na telefonním čísle +420 777 162 300.

Mgr. Veronika Chládková

Zásady zpracování osobních údajů pro NEXT Reality

Při výkonu realitní činnosti zastupuji NEXT Reality. V případě obchodního styku s vámi se řídím Zásadami ochrany a zpracování osobních údajů této společnosti.