Investiční panelový byt, 2+1, 52 m2, Lidická, Šumperk - ZRUŠENO

31.03.2022

Hledáte kam v dnešní době kvůli velké inflaci investovat peníze? Co takhle do bytu 2+1 v paneláku na Lidické? Díky velké poptávce malometrážních bytů k pronájmu to je ideální příležitost!

Byt o dispozici 2+1 s orientací na západ je v osobním vlastnictví. Disponuje užitnou plochu 52 m2 s lodžií velkou 4 m2. Byt se nachází v 1. patře panelového domu, který čeká na zateplení. Díky fungujícímu SVJ jsou na revitalizaci vybrány ve fondu oprav veškeré finanční prostředky. V bytě jsou plastová okna, zdravotechnika je rovněž v plastu a jádro z umakartu. Celkově je byt udržovaný a bez větších investic se může pohodlně a příjemně bydlet. Topení je ústřední plynové, voda z obecního řadu a odpady jsou vedeny do veřejné kanalizace. K bytu náleží sklepní koje a společná kolárna a kočárkárna. TV je připojeno na sdílenou anténu a nebo přes internet.

V okolí je veškerá občanská vybavenost. Vedle domu je Pizzerie Palermo a centrum je vzdáleno necelých 5 minut volnou chůzí.

Měsíční náklady na bydlení včetně SVJ jsou 2900,- + elektřina

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu :)

Budu se těšit na prohlídce!

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 2.690.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS A VIZUALIZACE BYTU


MAPA ŠUMPERK