IVANA UHLÍŘOVÁ A JEJÍ ZAČÁTKY NA REALITNÍM POLI

14.03.2022

Od ukončení vysoké školy jsem pracovala jako zaměstnanec ve státní správě - pracovní doba a plat pevně stanovené a v mnohém nepřekročitelné mantinely. Já se ale považuji za kreativního člověka a stereotyp mě po čase začne ubíjet.

O práci v realitách jsem ve skrytu duše toužila odjakživa, ale až situace, kdy jsem po mateřské dovolené musela začít pracovně nanovo, a podpora mého manžela mi otevřely příležitost do toho jít. Vybrala jsem si DŮM SNŮ, a to hned z několika důvodů. Líbilo se mi jejich krásné a podrobné zpracování nabídek, to, že jako jediní na Šumpersku nabízejí svým klientům home staging, i že spolupracují s finančními poradci Partners. Osobní zkušenost jsem s nimi ale neměla. Na domluvené schůzce mě Verča s úsměvem přivítala a začala mi o sobě a svém byznysu vyprávět. V tu chvíli se mi srdce rozbušilo nadšením. Rozloučily jsme se s tím, že mě bude mít ráda ve svém týmu.


Pod svá křídla si mě vzal Michal Kleštinec a od té doby spolu trávíme pracovní čas. Prošla jsem s ním celým kolečkem činností, od zpracování nejrůznější dokumentace až po práci v terénu, a neustále mě zahlcuje informacemi a radami. A to nejen on. Popravdě jsem takovou týmovost, všestrannou podporu a přátelské prostředí v kanceláři, kde bychom si měli být konkurencí, nečekala.

Stále ale bojuji se svými zajetými kolejemi, ze kterých je pro mě velmi těžké vystoupit. Proměna zaměstnance na obchodníka nenastane ze dne na den. Ani mé okolí mi to moc neulehčuje, protože když se řekne realitní makléř... Ale chápu. Kolik lidí má špatné zkušenosti? Znám spoustu příběhů od svých kamarádů o jejich útrapách při pořizování bydlení. DŮM SNŮ se však s tímto pere, chce změnit náhled lidí na práci makléře tím, jak ke své práci a hlavně lidem přistupuje a já se s jeho filozofií ztotožňuji. 

Důležité je nenechat se odradit a stále na sobě pracovat.

"Jestli jsem Vám padla do oka, tak neváhejte a vytáčejte. Uvidíte, že pro Vás udělám první poslední."