PRODÁNO

V této sekci naleznete nemovitosti, které mám aktuálně na starost ale také případy, které se v minulosti povedly, byly zajímavé, nestandardní nebo mi prostě z nějakého důvodu utkvěly v paměti a něco mi daly :) 

Někdy se stane, že nemovitost nestihnu zadat ani do nabídky a je pryč. Ráda s vámi sdílím zákulisí mé práce, a proto najdete všechny moje aktivity na fb a instagramu.

Byt 1+1 Zábřežská, 

Šumperk, 42 m2 PRODÁNO

Tahle zděná 1+1 klame tělem. Sice jde opravdu o 1+1, ale majitelka si dobudovala poměrně zajímavě oddělený "spací koutek". A vůbec celý byt je zajímavý, rekonstrukce proběhla před 15 lety - dost nadčasově. Pro jednoho nebo dva, ideální stav. K dispozici je kousek městského pozemku a cena je 1.69 MIL.

Byt 3+1 po rekonstrukci, Jugoslávská Šumperk, 71 m2

PRODÁNO

Krásný a prostorný byt 3+1 prošel před pár lety téměř kompletní renovací. Zděné jádro, podlahy, kuchyň, rozvody, všechno hotovo. Navíc velmi vkusně. Hledáte větší byt bez investic? Pak by vás mohl zaujmout právě tento kousek. OV a cena 2.29 MIL.

Byt 3+kk Žižkova Šumperk - PRODÁNO

Stále platí, že o pěkné byty je velký zájem. Konkrétně toto atypické 3káčko bylo rezervováno téměř okamžitě v neveřejné nabídce. Máme dostatek vlastních poptávajících klientů, kterým stále vyhledáváme podobné nemovitosti. Zn. solventní!

Byt 2+kk U sanatoria Šumperk - PRODÁNO

Malý byteček v OV ve výborné lokalitě a se zajímavým příslušenstvím. Vhodný pro mladý pár nebo jednotlivce. Podívejte se na 3D prohlídku z pohodlí domova!

Byt 3+1 Zábřeh - PRODÁNO

Tento byt se zdržel v nabídce déle, než se předpokládalo, což se může stát. Nicméně po novém roce se roztrhl pytel a zájemců bylo hned několik... ale byt jen jeden. 1.89 MIL za kvalitně spravený byt v Zábřehu je více než příznivé.

RD Loučná n. D. Filipová - PRODÁNO

Nestandardní nemovitost pro nestandardní klientelu. RD k rekonstrukci ve výborné lokalitě téměř v horách a dá se říci i s vlastní sjezdovkou... více než 13.000 m2 pozemku k tomu. 3.5 MIL

Byt 1+1 Šumperk - PRODÁNO

Tenhle byt teprve čeká na svého majitele. Opět zajímavá investiční příležitost. Rekonstrukce, cihla, metry skoro na 2+1 a samá chlapská designovka. Žádná paneláková nuda, navíc dobrá lokalita. 1.45 MIL.

Byt 3+kk Šumperk - PRODÁNO

Hrozně ráda prodávám krásné nemovitosti. Tohle byla jedna z nich. Na základě práce s mými poptávajícími klienty se tento klenot prodal bez veřejné inzerce, hned na první prohlídce a hlavně HOTOVĚ. 2.4 MIL

Byt 2+1 Mírov - PRODÁNO

Kdo je schopen se psychicky vypořádat s lokalitou nedaleko vyhlášené věznice, ten koupí zrekonstruovaný byt 2+1 v cihle pod milion. Být to jinde... nevím nevím :) Výborná investice.

Řadovka Sudkov - PRODÁNO

Dispozičně velice dobře řešená řadovka v dobré lokalitě a perfektním stavu. Navíc za sympatickou cenovku 2.9 MIL. S vlastním pozemkem

BYT 2+1 Zábřeh - PRODÁNO

Tento byt se v nabídce ani nestihl ohřát. Rezervace 3 dny po zveřejnění ilustruje víc než cokoliv jiného hlad po bydlení v Zábřehu.

1.590.000 Kč

Byt 3+kk Šumperk - PRODÁNO

Už dlouho jsem neviděla tak pěkně a vkusně rekonstruovaný byt. Zde se potvrdilo pravidlo, že hezké věci se prodávají mnohem lépe a ikdyž na to nejsem úplně hrdá, nebyla jsem tu ani na prohlídce a máme rezervováno :)

RD Dolní Studénky - PRODÁNO

Hledáme sousedy... zase! Chystáme do nabídky a bůh ví, jestli se tam nakonec vůbec dostane. Prohlídky zuřivě probíhají už teď, pod pultem :)

2.5 MIL

Zemědělská usedlost Buková - PRODÁNO

Málokdy už je k vidění místo, které je v dosahu civilizace a zároveň nabízí božský klid. Krávy se pasou za oknem a sem tam projede soused na traktoru. V dědině je dohromady 5 baráků, většina chalupy víkendovky. A uprostřed tohohle pozemek 1615 m2 a na něm 2 nemovitosti... takže co s nima??? 2.1 MIL a můžete se seberealizovat vy!

PRODÁNO - RD Lukavice

Tenhle dvojdomek v nabídce moc dlouho nepobyl. Lukavice je zřejmě moje země zaslíbená :) Každopádně tím chci říct, že nemovitosti, které jsou ihned obyvatelné, mají ty základní věci jako sítě, střechu, okna vyřešené, tak ty se prodávají opravdu dobře. 

PRODÁNO - Pozemek Bohutín, 

10 000 m2

Ohromný pozemek, z části sad, kousek lesa a výběh pro koně, jiné využití prozatím možné není, nicméně prodáno za 14 dní. Dle mých poznatků poslední doby bych to uzavřela tak, že o velké plochy je stále zájem.

PRODÁNO - Chata Vlčí Důl Bludov

Tahleta chatička se u mě jen otočila, zájem byl obrovský a hned na první prohlídce zarezervováno. Brňákům a Olomoučákům se tady u nás nahoře asi docela líbí. Ikdyž není se co divit, chata vymazlená, udržovaná, to se prodává výborně. A navíc sauna a garáž....

PRODÁNO - Biokoridor Sobotín

Máte rádi přírodu, zemědělství, klasické hospodaření, velký prostor? Více než hektar pozemku v obci Sobotín nabízí
využití ve všech těchto směrech. Na velice omezené části se dá stavět (do 100 m2) a 2 parcely ze souboru představují vodní plochu. Takže pokud má někdo zájem o ohromnou zahradu za sympatických 50 korun za metr, nechť se ozve. Ale pro každého to určitě není!

Byt 3+1, 76 m2, Branná

V nabídce nově jeden kousek z kategotrie nestandard. Prostorná 3+1 v udržovaném stavu na úpatí Hrubého Jeseníku je specifická způsobem vytápění. Majitelé 6 bytů se vždy po týdnu střídají v obsluze společné kotelny. Zajímavá cena, vhodné na investici, zimní apartmán nebo trvalé bydlení. 

PRODÁNO - Chata v Mostkově

Novinka v nabídce, která nabízí dostatek soukromí, krásnou přírodu, koupání, ryby, prostě letní pohodu. Oficiální kapacita 7 míst, ale za mě vhodné i na větší akce. 

PRODÁNO - Byt 2+kk v Šumperku

Tento byt se v nabídce příliš neohřál, po měsíci a půl jsme podepsali kupní smlouvu jak jinak, než za hotové. Původní majitel prodával několik let. Někdy to chce zdravý odstup a jiný pohled na věc.

PRODÁNO - Novostavba 3+kk Lukavice

Pro mladou rodinu vhodné bydlení na okraji obce Lukavice na Moravě, menší pozemek, krb + ústřední podlahové vytápění, téměř před dokončením.

PRODÁNO - Zahrada Újezd u Mohelnice

Navzdory všem negativním předpokladům se velice rychle povedlo najít kupce i na tento zajímavý pozemek. Ač mimo pásmo výstavby, přesto se našel investor, který za zasíťovaný pozemek 1722 m2 se zahradní chatkou zaplatil bezmála milion v hotovosti.

Stavební pozemek Rapotín, 1190 m2 - PRODÁNO

Nádherný pozemek určený k výstavbě rodinného domu v Rapotíně. Přímo v centru obce, přesto rajský klid ve slepé uličce Pod Bukovkou. Kdo není fanda nových satelitů, měl by zbystřit zrak!

Byt v RD 3+kk s malým pozemkem

PRODÁNO

Atypický loft v blízkosti parku, po větší rekonstrukci s předzahrádkou a příslušenstvím. Takové bydlení, co kombinuje výhody domu a bytu. Klidná lokalita a veškeré služby téměř na dosah.

PRODÁNO - Apartmán 3+1 Loučná nad Desnou

K trvalému bydlení či jako investici nabízím velmi zachovalý byt v Loučné nad Desnou, v blízkosti skiareál Kouty, Přemyslov, Dlouhé stráně, Velké Losiny, luxusní zámecký resort Sobotín aj.

PRODÁNO - Pozemek pro výstavbu Dolní Studénky

V tomto případě s prodejem exkluzivního pozemku pomohl dron. Někdy je pro klienta těžké udělat si představu a potřebuje trochu postrčit. Tímto atraktivním způsobem jsme zabili 2 mouchy jednou ranou :) Je třeba jít s dobou a nástroje 21. století se brzy stanou nezbytnou součástí prodeje.

PRODÁNO - Byt 1+kk Zábřeh

Garsonka v Zábřehu, která mě vůbec poprvé donutila přemýšlet o prostoru a minimalismu v bydlení. Geniálně řešených 21 m2 obytné plochy mě naprosto dostalo. Zóna kuchyňská, odpočinková, společenská, úložný prostor, vše uspořádáno, krásně barevně sladěno a hlavně maximálně funkční. 

PRODÁNO - RD Bludov

V tomto případě došlo k zásadní chybě, dům u 3 realitek, každá jinou cenu, kupec zmaten, majitelů celkem 7 - vázne komunikace. Podařilo se mi vysvětlit situaci, umístit do nabídky a do měsíce jsme měli prodáno.

PRODÁNO - RD Hoštejn

Další nestandardní záležitost, RD v pěkném stavu, nicméně cca 10 m od železniční tratě. Prodáno do 7 dnů za dvojnásobek odhadu od konkurenčního makléře! Pro klienta vždy to nejlepší!

PRODÁNO - RD Bohuslavice

Další velice rychlý prodej, který však mírně zkomplikovala nepovolená stavba na pozemku. Banky a odhadci to nemají rádi, takže bylo nutné dodatečně vyřídit legalizaci stavby. Většinou kostlivci tohoto typu vypadnou ze skříně, až když dojde na prodej nemovitosti, pak to všechno pěkně leze ven.

PRODÁNO - RD Jedlí

Jeden z prodejů s velmi zajímavým příběhem. Mj. jsem si uvědomila, že tržní zákonitosti nejsou výhradně vždy na prvním místě a že pokud je vesmír dobře naladěn, může se v pohodě prodat i dům s věcným břemenem FV elektrárny. Vše je na lidech a pokud se sejdou podobné typy jako právě tady, pak kupní cena odchází do pozadí a do popředí se dostává vztah prodávajícího a kupujícího, kteří se nestandardně budou potkávat ještě několik let a je nutné podchytit každý jeho detail. Dva roky po realizaci prodeje to funguje skvěle. Mám to ověřeno :)

Turov - Jiráskova chata

Jednoznačně nejzajímavější nemovitost, kterou jsem kdy prodávala. Ikdyž jsem nakonec prodej nerealizovala, nemůžu na ni nevzpomenout. Jiráskova chata stojí na hoře Turov ve východních Čechách, tento název možná nic moc neřekne, pokud ale budeme mluvit o bájné hoře Blaník, kde spí svatováclavské vojsko připraveno zasáhnout až bude českým zemím nejhůř, pak vězte, že jde právě o toto místo. Kus historie... a totality k tomu.

PRODÁNO - Pozemek Zábřeh

Pozemek, který se ke mně dostal od stagnující konkurence zas až tak těžké prodat nebylo. Řádově za pár týdnů bylo vše vyřízeno. Co je ale daleko zajímavější je příběh, který se váže ke stavbě, která na něm dnes stojí. Starší dáma se velmi razantně rozhodla změnit život. Prodala svůj byt ve městě, koupila pozemek a nechala si postavit kontejnerový dům. Další z akcí kulový blesk, která ale vyšla parádně. Vyměnit byt za dům se jen tak někomu nepovede. Za mě palec nahoru a klobouk hodně až ke kotníkům.

PRODÁNO - RD s dílnou v centru obce Dubicko

Další investiční příležitost! RD 4+1 s krásným sklípkem a dílnou - opět možnost bydlet a podnikat. Vše za příznivou cenu 1.1 MIL. Ideální pro stolaře, automechanika i jiné drobné podnikatele.  

PRODÁNO - byt 2+1 Šumperk

Občas se stane, že se bojuje na více frontách. Zejména při akcích "kulový blesk", kdy např. prodáváme 2 byty a ještě u toho stavíme dům. A je to všechno třeba sladit tak, aby se v jedné chvíli měli všichni kam přestěhovat :)